MĖGAUKITĖS SAVO ŠVENTE! UAB „Krido“ – įmonė, teikianti aukščiausio lygio maitinimo ir aptarnavimo paslaugas.

Restoranai – picerijos „Pas Tą“ , kavinės „Krido Bistro“ bei restoranas “UNTOLD” savo svečius lepina ne tik nuolatinėmis naujienomis valgiaraštyje, ypatingais pasiūlymais ir pramogomis, bet ir suteikia galimybę užsisakyti skanėstų Jūsų šventei.

Jaukaus interjero restoranuose siūlome skaniai papietauti, su kolegomis pasimėgauti jaukia atokvėpio minute, susitikti su verslo partneriais arba tiesiog smagiai praleisti laiką su šeimos nariais arba draugais.

Kolektyvas visuomet vadovaujasi principu – gaminti su meile kiekvienam. Rinktis tikrai yra iš ko – užkandžiai, vieno kąsnio sumuštinukai, salotos, karštieji patiekalai, plonapadės bei storapadės picos, desertai ir kiti skanėstai. Platus pasirinkimas leis išsirinkti mėgstamiausius patiekalus tiek tėveliams, tiek vaikams. Juokaujame, kad norimą patiekalą iš gausaus mūsų asortimento gali išsirinkti ir studentas, ir prezidentas.

Pasirūpinsime, kad vos tik Jūs užsisakysite, tik iš šviežių ir kokybiškų produktų bus pagaminti pageidaujami patiekalai. Mūsų profesionalus bei draugiškas kolektyvas padės Jums suorganizuoti šventę. Mums kiekvienas svečias yra išskirtinis! Mes pasirūpinsime puikiu maistu ir profesionaliu aptarnavimu Jūsų šventėje, oficialiame priėmime ar pobūvyje.

Šventes organizuojame adresais: Didlaukio g. 80A, Saulėtekio al. 43, Visalaukio g. 1, Žalgirio g. 90, Vilnius; arba Jūsų pasirinktoje vietoje. Jei nuspręsite šventę daryti namuose, gamtoje ar sodyboje, Jums tereikės atvykti pasiimti maisto arba mes galime pristatyti patiekalus į Jūsų nurodytą vietą.